Raad van de Veiligheid

Wie is de RVV?

De Raad van de Veiligheid is een groep Topsy-studenten die zich bezig houden met grensoverschrijdend gedrag, zowel op seksueel gebied als algemeen, om ervoor te zorgen dat iedereen een veilig gevoel heeft binnen Topsy en de activiteiten die vanuit Topsy georganiseerd worden. Ook dienen zij als vertrouwenspersonen op dit gebied. Topsy-leden en studenten aan Toegepaste Psychologie kunnen bij hen terecht bij incidenten voor steun en om het op een discrete manier af te handelen.

Dit studiejaar zijn de RVV-leden:

  • Tine Vloet
  • Charlotte Theunissen
  • Nick Schuermans

Heb je grensoverschrijdend gedrag meegemaakt binnen Topsy, of de opleiding Toegepaste Psychologie? Vul dan het onderstaand incidentenmelding-formulier in en mail dit naar [email protected]. De leden van de RVV gaan er dan zo spoedig mogelijk mee aan de slag.